Pro náš závod v Heřmanově Huti, okr. Plzeň-sever, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Manažer EHS (Technik PO, BOZP a ŽP)

Pracovní náplň:

  • Zajišťování dodržování BOZP a PO pro všechny zaměstnance společnosti.
  • Identifikaci rizik a zajištění jejich prevence, měření a hlášení rizikových faktorů.
  • Spolupráce na interních i externích auditech a na zlepšování, zavádění a doporučení nápravných opatření v oblasti BOZP a PO.
  • Vedení evidence informací a důkazů o pracovních úrazech, požárech a jiných ohroženích.
  • Kontrolovat dodržování termínů odborných a speciálních školení, zajišťovat vstupní a periodická školení pro zaměstnance a vedoucí zaměstnance.
  • Nakládání s odpady, technologie zpracování odpadních vod, oblasti ochrany vod a ovzduší.
  • Aktualizace monitorovacího plánu emisních povolenek a účast při auditu na ověření výpočtu emisních povolenek.
  • Činnosti požárního technika.
  • Poradenství v oblasti ochrany zdraví, bezpečnosti a protipožární ochrany.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání (technického směru).
  • Praxe v daném oboru a patřičná znalost legislativy výhodou.
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem.
  • Znalost práce na PC – MS Office.
  • Organizační a komunikační dovednosti, smysl pro pečlivost, aktivní přístup, vyzrálá osobnost s přirozenou autoritou, schopnost zavádět novinky a řešit konfliktní situace.
  • Ochota cestovat do zahraničí, řidičský průkaz sk. B.
  • Nabízíme:
  • Práci v perspektivní a stabilní společnosti s dlouholetou tradicí.
  • Finanční ohodnocení závislé na praxi a zkušenostech uchazeče.
  • 25 dní dovolené.
  • Mobilní telefon, flexibilní pracovní doba.
  • Firemní benefity-roční bonus, 13. plat, náborový příspěvek 10 000 Kč, příplatek za dodržení pracovního fondu 4500 Kč/čtvrtletně, stravenky 80 Kč, příspěvek na dopravu 3 Kč/km, jazykové kurzy.
  • Investice do rozvoje Vašich profesních znalostí.